KLIK UP

 

 

 

 

 

 

 

 

low cost easy to build passive house eco  

 

Stavební systém KLIK-UP
vyniká především svoji jednoduchostí při montáži a snadno dosažitelného standardu pasivního domu. Veškeré komponenty jsou recyklovatelné a zdravotně nezávadné.
Stavební systém KLIK-UP vychází z klasické sloupkové konstrukce, která u nás tvoří valnou většinu moderních dřevostaveb, nejrozšířenější je v Severní Americe a Skandinávii. Systém umožňuje zároveň stavět sloupky (I-nosníky) a izolaci, které jsou spojeny speciálními zámky a polyuretanovým lepidlem, tím je dosažena větší stabilita a úspora času během výstavby. Statika konstrukce domu v systému KLIK-UP, dle platných norem. V konstrukci se nepočítá s nosnými vlastnostmi polystyrenu, ale jen s dřevěnými komponenty a spojovacím materiálem, ovšem integrované polystyrenové bloky EPS 150 jsou velmi pevné a podstatnou měrou ztuží celou stavbu.

Nabízíme Vám ucelený stavební systém, který vychází z klasické ověřené konstrukce dřevostaveb, ale v novém pojetí, za příznivé ceny a zárukou 30-ti let. Systém KLIK-UP vyniká především svoji jednoduchostí při montáži a snadno dosažitelného standardu pasivního domu. Veškeré komponenty jsou recyklovatelné a zdravotně nezávadné. K sestavení hrubé stavby potřebujete naši stavebnici, 2x štafle, elektrickou vrtačku, metr, vodováhu a 2 páry šikovných rukou. Manipulování s jednotlivými dílci je velmi jednoduché, protože jsou navrženy tak, aby jejich maximální hmotnost

nepřesáhla 30 kg. Základní stavebnice obsahuje dřevěné I-nosníky, na zakázku vyráběné polystyrenové bloky, KVH hranoly, OSB desky a speciální spojovací materiál. Z těchto prvků je možné sestavit kompletní odizolovanou hrubou stavbu domu (základovou desku, stěny, příčky, stropy, střechu) o několika patrech a zcela dle přání zákazníka. Stavebnici dodáváme na míru, bez nutnosti úpravy dílců, s veškerým spojovacím materiálem a návodem k jednoduchému sestavení. U systému KLIK-UP jsou minimalizovány tepelné mosty a snadno dosažitelná vzduchotěsnost celé stavby, proto můžete jednoduše stavět v pasivním standardu. Sestavenou hrubou stavbu můžete obložit dřevem, nebo natáhnout omítky. Systém umožňuje vedení kabelů a trubek ve stěnách. Izolace je plně integrovaná do

struktury stěny v tloušťkách

od 160 mm do 480 mm, dle přání zákazníka.

KLIK-UP na Slovensku

V Trenčíně se buduje nový areál autodopravy a čerpací stanice na PHM, administrativní budovy jsou ze systému KLIK-UP. Pořídili jsme pro Vás časosběrné video z montáže.